Par mums

mūsu misija

Nodrošināt augstākās kvalitātes medījumu gaļu, izcilu klientu apkalpošanu un veicināt sadarbību, lai sniegtu nepārspējamu kulinārijas pieredzi mūsu vērtīgajiem klientiem.

Kā viss sākās?

Mūsu ceļojums sākās ar kopīgu aizraušanos ar medībām un apņemšanos sniegt klientiem vislabāko kulinārijas pieredzi.
Izmantojot apvienotās zināšanas, mēs nolēmam izveidot uzņēmumu, kas piegādātu augstākās kvalitātes medījamo dzīvnieku gaļu, vienlaikus veicinot atbildīgas medības un savvaļas dzīvnieku aizsardzību.
   Mēs uzskatām, ka medījumu gaļa ir jābauda un jāslavē, piedāvājot unikālu un neaizmirstamu maltīšu piedzīvojumu. Mūsu uzticība augstākās kvalitātes medījamo dzīvnieku gaļas iegūšanai, apstrādei un piegādei ir izpelnījusies mūsu augošās klientu bāzes uzticību un lojalitāti.
   Turpinot augt, mūs virza vēlme pārsniegt cerības, nepārtraukti ieviest jauninājumus un veidot nozīmīgus sakarus ar klientiem. Pievienojieties mums šajā kulinārijas ceļojumā un izbaudiet mūsu rūpīgi iegādātās medījumu gaļas izcilo garšu.

Mūsu vērtības

Vērtības, kas definē mūs, kā
Wild Meat Company

Kvalitāte

Mums ir svarīgi nodrošināt, ka dzīvnieku gaļa tiek iegūta no atbildīgiem piegādātājiem, kvalitatīvi apstrādāta un uzglabāta atbilstoši augstiem vispārpieņemtiem standartiem.

Klientu Apkalpošana

Mūsu komanda ir šeit, lai palīdzētu jums ik uz soļa, nodrošinot personalizētu uzmanību un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

Sadarbība

Mēs ticam, ka jāveido spēcīgas partnerattiecības ar piegādātājiem, medniekiem un citām ieinteresētajām pusēm, lai nodrošinātu augstākās kvalitātes produktus.

Atrodamies Latvijā, piegādājam visā Eiropā

lepojamies ar vietējas izcelsmes savvaļas dzīvnieku gaļas piedāvājumu, iepērkot to tikai no vietējiem medniekiem. Šādā veidā nodrošinot ne vien atbildīgi un cieņpilni iegūtu medījumu gaļu, bet arī būt pārliecinātiem, ka gaļa, ir bioloģiska un iegūta savvaļas apstākļos.